ensutec  
Lakierowanie szkła
 
Reker Holzbearbeitung GmbH 33129 Delbruck-Boke
 
Firma REKER posiada zrobotyzowaną instalację do lakierowania z przenośnikiem podłogowym, służącą do powlekania części mebli i szkła. Zastosowane w niej urządzenie airmatic w wersji umożliwiającej jonizację
posiada atest ATEX i jest zainstalowane bezpośrednio na robocie. Firmie REKER udało się obniżyć ilość sprężonego powietrza do rozpylania o 15% i ilość materiału również o 15%. Poprawiono także strukturę pokrycia i lakierowanie stojących krawędzi. Z uwagi na to, że firma REKER maluje bardzo dużo części, co 6 tygodni konieczna jest kompletna wymiana całej kabiny. Filtr sufitowy jest jednak znacznie mniej zabrudzony niż dotychczas. Jak mówi pan Reker: „Wcześniej nie mogliśmy przeprowadzić odpowiedniej optymalizacji. Dopiero po zastosowaniu urządzenia airmatic byliśmy w stanie zaoszczędzić dużą ilość lakieru przy jednoczesnym poprawieniu jakości, a także chronić środowisko poprzez zaoszczędzenie energii oraz obniżyć ilość zabrudzeń i koszty utylizacji!”
 
Reker Holzbearbeitung GmbH 33129 Delbruck-Boke Reker Holzbearbeitung GmbH 33129 Delbruck-Boke
Aplikacja przy użyciu robotów i urządzenia airmatic Urządzenie jest instalowane bezpośrednio w instalacji do aplikacji w strefie zagrożenia wybuchem.
   
Reker Holzbearbeitung GmbH 33129 Delbruck-Boke Reker Holzbearbeitung GmbH 33129 Delbruck-Boke
Temperatura rzeczywista rozpylania jest stale
wyświetlana i można ją wyregulować bezstopniowo.
Wersja urządzenia airmatic z atestem ATEX pozwala na zastosowanie jonizacji bezpośrednio na rozpylaczu.
 

Fematop

Airmatic

Opinie Klientów

Filmy


Wyłączny dystrybutor firmy
ensutec™ products GmbH na Polskę
Home-art Pierzchała Wiktor
tel.: 500 515 930
e-mail:
office@homeart.com.pl
homeart-ensutec