• 1
  • 2
  • bootstrap carousel
  • 4
11 22 33 44
jquery carousel by WOWSlider.com v8.7
 
 
 

Przy wsparciu państwa i Unii Europejskiej

Nasza Nowa Hala - inwestycja w przyszłość

 
 
Nowa Hala produkcyjna - ensutec
 
 
Dobiega końca budowa nowej hali montażowo-produkcyjnej wraz z dołączonym skrzydłem biurowym. Projekt był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Badenii-Wirtembergii oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).
 
 
partnerstwo - ensutec partnerstwo - ensutec partnerstwo - ensutec
 
 
 
„Obszary wiejskie w Badenii-Wirtembergii są mocne pod względem powierzchni - z wieloma wysoce innowacyjnymi przedsiębiorstwami średniej wielkości, które mają potencjał, aby zająć wiodącą pozycję w swojej dziedzinie. Cieszę się, że dziesięć wybitnych firm zostało wybranych w ósmej rundzie selekcji naszej linii finansowania, Spitzen auf dem Land ”, i teraz otrzymują one impuls do dalszego rozwoju”.
Tak powiedział minister ds. Obszarów wiejskich i ochrony konsumentów Peter Hauk, przedstawiając w maju 2017 r. Nową budowę hali produkcyjnej dla ensutec Products GmbH jako jeden z projektów, dofinansowanie z państwowego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (ELR) i europejskiego funduszu regionalnego. Rozwój (EFRR) powinien otrzymać.
Ensutec Products GmbH konfiguruje i buduje systemy malarskie dostosowane do potrzeb klienta z systemami przygotowania sprężonego powietrza, systemami uziemienia i wszystkimi niezbędnymi akcesoriami. Obecnie firma pracuje nad dalszym rozwojem i optymalizacją systemów w celu znacznego zwiększenia wydajności. Dotacja wspiera budowę nowej hali montażowo-produkcyjnej w celu przyspieszenia rozwoju produkcji.
 
 
 

Z potencjałem wiodącej technologii.

 
Z linią finansowania „Najlepsze w kraju! Lider technologii w Badenii-Wirtembergii ”, państwo apeluje do małych i średnich przedsiębiorstw zatrudniających mniej niż 100 pracowników na obszarach wiejskich, które wykazują potencjał do przewodzenia technologicznemu, wykazując się innowacyjnością i wyraźnymi kompetencjami technologicznymi. W komunikacie ministerstwa stwierdza się dalej: „Firmy te mają szczególne znaczenie dla obszarów wiejskich, ponieważ kształtują zrównoważoną strukturę Badenii-Wirtembergii i są podstawą innowacji i zrównoważonego rozwoju”.
Dzięki Europejskiemu Funduszowi Rozwoju Regionalnego (EFRR) 2014–2020 Unia Europejska i land Badenia-Wirtembergia koncentrują się na wzmacnianiu badań, rozwoju technologicznego i innowacji, a także promowaniu wysiłków na rzecz redukcji emisji CO₂ w ramach programu „ Innowacje i transformacja energetyczna ”.
Koszt budowy nowej hali dla ensutec Products GmbH obliczono na nieco ponad dwa miliony euro. Fundusz Europejski oraz państwo wsparły projekt kwotą 158 356 euro.
 
 
 
O FIRMIE ensutec PRODUKTY SERWIS KONTAKT
       
ensutec airmatic - Optymalizacja Rozpylania Obsługa Klienta Kontakt
Nasza Hala Produkcyjna airmatic - Rewolucja ensutec LIVE Dystrybucja Polska
Ochrona Środowiska airmaric - uziemienie funkcjonalne Szkolenia i Konserwacja Aktualności
Partnerzy fematop 2901 Download
    Części Zamienne AGB
ensutec - INŻYNIERIA   Dofinansowanie - Programy Ochrona Danych Osobowych
      Właściciel Firmy