• 1
  • 2
  • bootstrap carousel
  • 4
11 22 33 44
jquery carousel by WOWSlider.com v8.7
 
 
 

Nasi Partnerzy, Współpraca Firm - ensutec.

Razem Jesteśmy Lepsi.

 
Systemy wysokiej jakości w wyniku profesjonalnej, niezawodnej i opartej na zaufaniu współpracy: ten wspólny cel łączy ensutec Products GmbH z jej partnerami.
 
 
PPG
 
PPG partner ensutec PPG jest jedną z trzech marek lakierów do renowacji samochodów należących do światowego koncernu PPG Industries. Firma została założona w Pensylwanii w 1883 roku i jest obecnie globalną grupą i producentem farb, lakierów i specjalistycznych powłok, zatrudniającą 47 000 pracowników w 70 krajach. Z wieloletnią tradycją i wielkim zaangażowaniem firma PPG stawia na zrównoważony rozwój produktów i innowacje, aby sprostać nawet największym wyzwaniom naszych klientów.
 
 
linia
 
 
Anest Iwata France
 
Anest Iwata France Anest Iwata została założona w 1926 roku i obecnie jest wiodącym producentem w dziedzinie technologii powierzchni, zatrudniającym ponad 1300 pracowników na całym świecie. Firma (europejska siedziba: Lipsk) oferuje wysokiej jakości technologię malowania do nakładania materiałów natryskowych w zakresie malowania samochodowego, drewna i przemysłowego, a także w obszarze aerografu.
 
 
 
 
AOM-Systems
 
AOM-SYSTEMS AOM-Systems GmbH (siedziba: Heppenheim / Hessen) produkuje systemy czujników i urządzenia pomiarowe do inteligentnych oprysków: To bardzo ułatwia rejestrowanie parametrów natryskiwania w systemach malarskich. Za pomocą zaawansowanych optycznych metod pomiarowych i samouczących się algorytmów oprogramowania AOM opracowuje zaawansowane technologicznie urządzenia pomiarowe i czujniki. Urządzenia te są wykorzystywane w badaniach i rozwoju aerozoli, a także w inline kontroli jakości procesów produkcyjnych.
 
 
linia
 
 
Bix Lackierungen
 
BIX LACKIERUNGEN Bix Lackierungen GmbH (siedziba główna: Meßkirch / Baden Württemberg) to średniej wielkości urządzenie do wykańczania powierzchni, które nakłada wysokiej jakości powłoki z efektem chromu na powierzchnie z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Oznacza to, że można odtworzyć prawdziwe chromowane powierzchnie.
 
 
linia
 
 
Cartec Autotechnik
 
cartec - ensutec Firma Cartec Autotechnik Fuchs GmbH (siedziba: Plüderhausen koło Stuttgartu) jest jednym z wiodących i najbardziej innowacyjnych projektantów i dostawców inteligentnych systemów naprawczych. W krajach niemieckojęzycznych prawie 600 firm partnerskich współpracuje z certyfikowanym przez TÜV WheelDoctor i innymi systemami z rodziny WheelMaster do profesjonalnego przygotowania felg aluminiowych. W obszarze felg aluminiowych o wysokim połysku Cartec jest jedyną firmą w Niemczech, która oferuje bezpieczny i dopuszczalny proces replikacji oryginalnej struktury (plastiku) z technologią WheelDoctor.
 
 
linia
 
 
Klelax
 
klelax logo Klelax Ulrich Wienke eK oferuje rozwiązania do uzdatniania powietrza w rozpylaczu i suszenia na podczerwień w branży motoryzacyjnej, lakierniczej i przemysłowej.

Szczególne atuty: indywidualne rozwiązania.

 
 
linia
 
 
Jasa
 
Jasa - logo Jasa (siedziba: Spreitenbach / Szwajcaria) jest wiodącą firmą w dziedzinie technologii natryskowej, karoserii i materiałów przemysłowych. Sprzedaje szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych, narzędzi i urządzeń znanych marek w całej Szwajcarii i jest w kontakcie z producentami z całego świata.
 
 
linia
 
 
Oltrogge
 
OLTROGGE - logo Oltrogge GmbH & Co. KG (siedziba: Bielefeld) jest partnerem inżynieryjnym w zakresie technicznie wymagających rozwiązań przemysłowych od ponad 153 lat. W Bielefeld, Aichach, Altenburg i Mülheim a. re. Ruhr, jesteśmy partnerem technologicznym dla Twoich innowacyjnych nowych systemów i partnerem serwisowym dla Twoich istniejących systemów. Oltrogge wspiera przemysł dzięki gotowym systemom malowania, niezawodnym koncepcjom sprężonego powietrza i zaawansowanym obrabiarkom. Planujemy, konfigurujemy, montujemy i serwisujemy Twój system zgodnie z Twoimi wymaganiami. Jako firma rodzinna od piątego pokolenia jesteśmy przekonani, że zaufanie, uczciwość i wzajemny szacunek sprawiają, że średnie przedsiębiorstwa są świetne.
 
 
linia
 
 
Painting & Coating Systems
 
painting and coating systems Painting & Coating Systems może pochwalić się ponad 25-letnim doświadczeniem w branży lakierniczej i dlatego jest idealnym partnerem dla firmy ensutec. P&C Systems (z siedzibą w Boulogne Billancourt / Francja) oferuje swoim klientom innowacyjną i zwiększającą wydajność technologię i jest odnosi tu duże sukcesy dzięki produktom firmy Ensutec, zwłaszcza w branży butelkowej i kosmetycznej. W tej dziedzinie, ale także w innych branżach, P&C Systems działa głównie na francuskim rynku ensutec.
 
 
linia
 
 
Servind
 
Servind Logo Czeska firma Servind s.r.o. od 1992 roku jest jednym z najważniejszych dostawców samochodowych lakierów renowacyjnych, lakierów i farb dla przemysłu i handlu, akcesoriów malarskich i wyposażenia lakierni na rynku czeskim. Firma zajmuje się między innymi sprzedażą systemów malarskich dla Lutro.
 
 
linia
 
 
Die Bundesstiftung
 
Die Bundesstiftung Niemiecka Federalna Fundacja Środowiska (z siedzibą w Osnabrück) jest jedną z największych fundacji w Europie. Wspiera innowacyjne wzorcowe projekty z zakresu ochrony środowiska.
 
 
linia
 
 
Die Forschungsgesellschaft
 
Die Forschungsgesellschaft Niemieckie Towarzystwo Badawcze ds. Obróbki Powierzchniowej e.V. (z siedzibą w Neuss) specjalizuje się w badaniach, analizie uszkodzeń i transferze wiedzy w dziedzinie obróbki powierzchni. Jesteśmy członkiem DFO i aktywnie działamy w następujących komisjach specjalistycznych:

- Automatyzacja i technologia procesowa w malowaniu
- Powlekanie drewna i szkła
- Powlekanie tworzyw sztucznych

 
 
linia
 
 
Das Forschungsinstitut
 
Fraunhofer-Gesellschaft Fraunhofer-Gesellschaft (siedziba: Monachium) jest wiodącą na świecie organizacją zajmującą się badaniami nad zastosowaniami. Skupiając się na przyszłościowych kluczowych technologiach, a także na wykorzystaniu wyników w biznesie i przemyśle, odgrywa centralną rolę w procesie innowacji.
 
 
linia
 
 
Die Hochschule
 
Die HOCHSCHULE Podczas naszego projektu DBU, Esslingen University of Applied Sciences przejął naukowe wsparcie i ocenę badań. Od tego czasu wspiera ewentualne dalsze zmiany i rozszerzenia.
 
linia
 
 
Der Zentralverband
 
Der ZENTRALVERBAND

Jesteśmy członkami sponsorującymi ZKF! Centralne Stowarzyszenie Technologii Karoserii i Pojazdów to stowarzyszenie zawodowe i biznesowe zrzeszające około 3500 firm zajmujących się budową nadwozi i pojazdów. Biuro znajduje się w Friedberg / Hessen. Firmy członkowskie koncentrują się na:

- Budowa nadwozi, budowa pojazdów, budowa i przebudowa pojazdów i przyczep
- Naprawy samochodów, naprawy karoserii i malowanie pojazdów
- Renowacja klasycznych samochodów

 
 
 
O FIRMIE ensutec PRODUKTY SERWIS KONTAKT
       
ensutec airmatic - Optymalizacja Rozpylania Obsługa Klienta Kontakt
Nasza Hala Produkcyjna airmatic - Rewolucja ensutec LIVE Dystrybucja Polska
Ochrona Środowiska airmaric - uziemienie funkcjonalne Szkolenia i Konserwacja Aktualności
Partnerzy fematop 2901 Download
    Części Zamienne AGB
ensutec - INŻYNIERIA   Dofinansowanie - Programy Ochrona Danych Osobowych
      Właściciel Firmy